شناسایی "نقاط ضعف دشمن" توسط وزارت دفاع

رئیس سازمان صنایع دفاع گفت: نقاط ضعف دشمن را شناسایی کردیم و مبتنی بر این نقاط ضعف، سیستم‌های دفاعی قدرتمند و قدری را متناسب با آنها پیش‌بینی، طراحی و تولید کردیم.

سردار قاسم تقی‌زاده رئیس سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح (ساصد) در گفت‌‌وگو با خبرنگار دفاعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تأثیر تبلیغات سوء برخی کشورهای غربی پیرامون آزمایش‌های موشکی ایران گفت: تولید سیستم‌های دفاعی حق مسلم هر کشوری از جمله جمهوری اسلامی ایران است بنابراین تبلیغات آنها یاوه‌گویی‌هایی است که همواره از اول انقلاب تا امروز بوده‌ است، لذا ما به کارمان تا حصول نتایج بهتر و برتر ادامه خواهیم داد.

وی افزود: ما امروز تکنولوژی تهدید را احصا کردیم و مبتنی با تکنولوژی‌های تهدید، تکنولوژی‌های مقابله به مثل را طرح‌ریزی کرده‌ایم، نقاط ضعف دشمن را شناسایی کردیم و مبتنی بر این نقاط ضعف، سیستم‌های دفاعی قدرتمند و قدری را متناسب با آنها پیش‌بینی، طراحی و تولید کردیم.

رئیس سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع تصریح کرد: گسترش تحقیقات ما در چهار سال گذشته وصف‌ناپذیر است و ما بر آن هستیم تا این روند را ادامه دهیم و امروز روند تولیدات دفاعی ما، بسیار بسیار مطلوب است.

موقعیت خبر: 
صفحه اول
دسته بندی: